POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA KRONIKA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH


  ARCHIWUM  
Kategorie wydarzeń
 
Film
Kabaret
Literatura
Muzyka
Plastyka
Sport
Taniec
Teatr
Wystawy różne
Wydarzenia inne
 
Bezpłatne

Dla dzieci

Wspólne: dla dzieci i dorosłych

Dla seniorów

Festiwale

Biznesowe

Klubowe
 
 
27-12-2019     - 07-01-2020  
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone
Meble młodych projektantów w Galerii Tetmajera 83
ZAPRASZA
"Dziś w Krakowie" - Portal Kraków Zaprasza
http://www.Krakow.zaprasza.eu
miejsce:
Galeria Tetmajera 83
» Wydarzenia inne
Od początku swojej działalności Galeria Tetmajera 83 wspiera młodych projektantów oraz artystów, dając im szansę na zaprezentowanie swoich projektów. Tym razem w Galerii do 7 stycznia 2020 r. będzie można zobaczyć designerskie regały marki DO_M, które zostały stworzone przez utalentowanych polskich projektantów. Wszystkie wystawione produkty będą do kupienia w atrakcyjnych cenach.

Produkty marki DO_M są idealną propozycją dla wszystkich, którzy chcą mieć oryginalnie urządzone mieszkanie. Jest to świetna alternatywa dla produkowanych masowo mebli. Marka DO_M proponuje nietuzinkowe, wyróżniające się ciekawym designem i przede wszystkim funkcjonalne meble. Do ich produkcji używane są w dużym stopniu naturalne materiały, takie jak drewno. Produkty te świetnie wpasują się we wnętrza o różnym charakterze.

Założenia do stworzenia marki DO_M powstały po zrealizowaniu badań przeprowadzonych przez grupę socjologów i projektantów. Badanie zostało przygotowane w formie pogłębionych wywiadów. Okazało się, że wybór mebli w polskich domach jest złożonym procesem, w którym funkcjonalność jest przedkładana ponad estetyczne preferencje. Część wywiadów prowadzili sami projektanci, odwiedzając mieszkania potencjalnych użytkowników, aby dowiedzieć się z jakimi problemami borykają się ludzie, którzy mają później podejmować decyzje zakupowe. Dzięki temu meble, które są dziełem młodych polskich projektantów zostały dopasowane do potrzeb potencjalnych klientów. Projekty są pozyskiwane m.in. podczas konkursów i warsztatów organizowanych w ramach „Dobrego


Tygodnia Projektanta”. Wszystkie meble są wytwarzane w polskich zakładach w Dobrodzieniu oraz manufakturach w innych częściach kraju.

Tym razem designerskie produkty marki DO_M będzie można zobaczyć, a także kupić w Galerii Tetmajera 83. To właśnie w tym miejscu najlepszy design łączy się z wysoką jakością wykonania, zaś tradycyjne rzemiosło spotyka z najnowszą technologią. Aż do początku 2020 roku będzie można zakupić zestawy modułowych mebli skrzyniowych w promocyjnych cenach. Dzięki prostemu systemowi połączeń można zestawić je ze sobą w różnej konfiguracji. Poszczególne elementy pozwalają na bezpieczne przechowywanie rzeczy, a także eksponowanie przedmiotów pełniących funkcję dekoracyjną. Regały zostały stworzone według projektu: Kingi Pawlik - projektantki mebli, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach na kierunku Wzornictwo, jedna z jej prac została zaprezentowana w Mediolanie podczas Salone del Mobile Milano 2017 na wystawie „POLISH DESIGN. Tomorrow is today” oraz Małgorzaty Płaskońskiej - projektantki form przemysłowych, ceramik, absolwentki Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych.

Designerskie regały dostępne będą w promocyjnych cenach do 7 stycznia 2020 r. w Galerii Tetmajera 83 w godzinach otwarcia tzn. poniedziałek - piątek w godz. 10.00 - 20.00, sobota oraz niedziela handlowa w godz. 10.00 - 18.00.
https://tetmajera83.pl
Miejsce:
Galeria Tetmajera 83
Godz.
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone

 
 

BIBLIOTEKI  |  CENTRA KULTURY  |  GALERIE  |  KABARETY  |  KINA  |  KLUBY  |  MUZEA  |  MUZYCZNE  |  SPORT  |  STOWARZYSZENIA  |  TANECZNE  |  TEATRY  |  INNE


Dodaj wydarzenie    |    Dodaj relację    |    Rejestracja  |  Logowanie


 Copyright © 2002-2020


Polskie Niezależne Media
 

 O patronacie medialnym    |    Kontakt z Redakcją

 Serwis Dziś w Krakowie jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury